Súťaže a Výsledky

Na tejto stránke si môžete pozrieť súťaže a všetky informácie o nich.

…………………………………………………………………………………………….

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Veci potrebné na súťaže a tréningy / kimoná, chrániče na ruky a nohy,chrániče na zuby, tlapy /

atď sa dajú objednať a kúpiť napr.

———————————————————————————

Výsledky našich cvičencov od novej sezóny September 2019:

Bratislavský pohár mládeže 2. kolo a
majstrovstvá BÚK dorastencov a juniorov
27. október 2019 vo Viničnom.

Tretí štart a dalšia medaila!!! Striebro pre Janka Vargu.

V kategórii kata starší žiaci 10-11 roční sa Janko Varga

umiestnil na 2.mieste.

Video si môžete pozrieť na našom kanali na youtube klikneš foto a video a potom klikneš na modrý nápis Karate Klub MEDVEĎ a je to.

Naty Moroz ako druhý súťažiaci získal 5.miesto v kategórii kata kadeti 14-15 roční.

———————————————————————

Druhý štart druhá medaila.

Dňa 12.10.2019 na Otvorených Majstrovstvách Bratislavy vo Viničnom, v kategórii Kata Juniori 16-17 roční umiestnil Erik Ženiš na 3.mieste.Gratulujeme!!!

——————————————————-

Prvý štart -Prvá medaila

Dňa 30.9.2019 sa na súťaži I.Kolo Bratislavského pohára BUK vo Viničnom V kategorii Kata juniori 16-17 rokov sa umiestnil náš pretekár Erik Ženiš na 2. mieste !!! Gratulujeme!!!