Oznamy a Tréningy

Tréningy pokračujú !

a,Potrebné je sa prihlasovať na každý tréning individuálne z dôvodu obmedzeného počtu cvičencov!

b,Členské známky SZK sú už pripravené pre členov klubu.

1,Karate Klub MEDVEĎ ,

organizuje nábor nových členov pre

Športové a Tradičné Karate:

2,Tréningy Športového Karate:

Začiatočníci a Pokročilý:

Deti od 7 rokov, Ženy a Muži , vek nerozhoduje.

Utorok: 18-19 hod

Štvrtok: 18-19 hod

3,Tréningy Tradičného Karate:

Nábor nových členov pre Tradičné Karate, podmienka:

vek 18 rokov a STV min. 7 kyu /

Utorok: 19-20 hod

Štvrtok: 19-20 hod

Nábor nových členov pre Športové a Tradičné Karate  , prebieha nepretržite , tréningy sú v Modre .

Prihlásenie na nábor nových členov je možné mailom :

/ prosím uviesť vek,pohlavie /

mail:   karateklubmedved@gmail.com

Po prihlásení mailom, dostanete info , kde prebiehajú tréningy.

Dalšie info na 0903444721.

4,Karate pre rodičov a starých rodičov –
  1. v prípade záujmu o cvičenie ,kontaktujte predsedu klubu,
  2. je dobré prečítať si článok nižšie, ktorý prezradí viac ,  pre koho je cvičenie určené  a
  3. aký úžitok z tohto cvičenia budete mať.

Úvod:
Ked som sa stretával s ľuďmi hlavne v Modre, s rodičmi, detí ktoré, prihlásili na klasické Karate a tiež so starými rodičmi a aj s ostatnými Modranmi, tak každý
z nich, čo som s nimi hovoril mi povedal , že má  nejaký problém z chrbticou,platničkami,kolenami,bedrami, že nevie ako správne dýchat a bojí sa že sa môže pri páde zranit.Tiež že , je stále v strese , musí pracovať , cestovať v dopravnej špičke do Bratislavy a späť.
Po dlhšej úvahe som sa rozhodol , že pripravím kurz pre rodičov,starých rodičov a všetkých Modranov.
Karate sa venujem 42 rokov.Vo svojich počiatkoch som sa pripravoval na sútaže, tak ,že sme vela cvičili techniky karate,posilovali,venovali sa atletike,udierali do boxerskych vriec.
Bol to vrcholový šport,ktorému sme museli dat aj svoju daň v podobe zraneni,vyčerpanosti, opotrebovanosti celého organizmu.
Ak existuje totálna vyčerpanosť organizmu musi existovat aj spôsob ako dať svoje unavené telo do poriadku.
Aby som bol v rovnováhe,a byť znovu pripravený podať maximalny športový výkon.
Začal som davať dokopy jednotlivé cvičenia, ktoré mi pomáhali sa vrátit naspät do víru maximálnej trénovanosti vrcholového športu.Veľa som študoval, skúšal , trénoval ,rozmýšlaľ a zdokonaloval vsetky cvičenia.Tak som dal dokopy jednotlivé zostavy   cvikov vhodných na tú ,ktorú čast tela.Aby dobre fungovala a bola pripravená na maximálny výkon pre sútažnú činnost ale i na bežný život obyčajného človeka.
Čo obsahuje tento kurz a pre koho je určený?

Je to systém špecialnych cvikov a jednotlivých zostáv,ktoré precvičia organizmus do poslednej šlachy a svalu.
Je určený pre každého,kto má nejaky problém s chrbticou,platničkami,kolenami,bedrami,šlachami a uvolnenosťou klbov.Pre čoveka,ktorý už zabudol ako správne dýchať,prečo sa cíti stale bez energie a je stále v časovom strese.

Ako správne dýchať?

Každé dieťa do 3 rokov vie správne a prirodzene dýchat, potom to stratí a prejde na povrchne dýchanie. My sa naučíme vrátiť sa naspäť tam kde sme vedeli dýchať ako dieťa.

Ako sa naučiť získať energiu , potrebnú pre náš život?

Špecialne cviky , ktoré sa tu naučíme nám budú slúžiť na generovanie energie,ktorú sme stratili naším západným životným štýlom.

Čo robiť aby sme boli pozitívne naladení?

Tento špecialny kurz Vám dá okrem pripravenosti precvičiť celé telo aj schopnosť byť stále v dobrej nálade.
Ak budete vy v poriadku , aj Vaša rodina a deti budú v dobrej nálade, ktorú prenesiete na všetkých okolo.

Kontakt:

0903444721 mobil,whatsap, viber,
karateklubmedved@gmail.com
Záver:
Ak máte seriózny záujem o účasť na kurze pošlite mail,alebo zavolajte na mobilne číslo,kde sa dozviete dalšie detaily ohľadom kurzu,

s pozdravom Mgr.Peter Macinsky, Predseda Klubu